Krajská rada AŠSK Jihomoravského kraje

Krajská rada AŠSK Jihomoravského kraje

7 okresních rad v Jihomoravském kraji

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 6/2024

Číslo 6/2024 - PDF | eBook
Všechna čísla (41)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Volejbal IV H Volejbal 5.6.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

volejbal IV D Volejbal 4.6.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

Basketbal IV D Basketbal 28.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Rosnička – SK Žabovřesky Horákova 3080/7, 616 00 Brno
Krajská rada AŠSK, Jihomoravského kraje

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

Basketbal IV H Basketbal 22.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala TJ Jiskra Kyjov, Mezivodí 2233 – zápasy ve skupině + zápasy o umístění. Tělocvična Klvaňova Gymnázia a SZŠ Kyjov, třída Komenského 549/23 – zápasy ve skupině
Z pověření Krajské rady JIM je pořadatelem Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace, třída Komenského 549/23, 697 01 Kyjov a Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova, Újezd 990, 697 24

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:36

Minifotbal IV Minifotbal 16.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Fotbalový stadion – Sportovní ostrov Ludvíka Daňka, Blansko
ZŠ TGM Blansko

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:36

Florbal IV D Florbal 26.4.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Městská hala Na Údolní Blansko (Kuželna).
OR Blansko

Poslední aktualizace: 21. 5. 2024 v 08:10

Florbal hoši IV Florbal 25.4.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna

Poslední aktualizace: 21. 5. 2024 v 08:13

Silový čtyřboj ZŠ Silový čtyřboj 13.12.2023
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 14. 12. 2023 v 18:57

Šplh SŠ a kat III., kat IV Šplh 6.12.2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 12:46

Florbal dívky Florbal 24.11.2023
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Městská hala Na Údolní Blansko
Z pověření KR AŠSK JIM je pořadatelem OR AŠSK Blansko

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 15:12

Florbal hoši Florbal 23.11.2023
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 12:49

Stolní tenis Stolní tenis 15.11.2023
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 23, Hodonín
ZŠ Očovská, Hodonín

Poslední aktualizace: 29. 11. 2023 v 18:24

Přespolní běh Přespolní běh 17.10.2023
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Brno – Lužánky, volejbalové kurty KPS Brno, Drobného
Gymnázium Brno, Křenová

Poslední aktualizace: 24. 10. 2023 v 09:09

Atletický čtyřboj Atletika 13.10.2023

Kalendář soutěží 2021 - 2022 podzim